POŻEGNANIE ZERÓWKI
Pożegnań nadszedł czas… Dziś zamknął się wyjątkowy rozdział – pożegnanie zerówki w grupie 0. To były niesamowite miesiące- pełne nauki, wspólnych zabaw, pierwszych sukcesów i małych-wielkich wyzwań. Nasze dzieci zrobiły ogromny krok naprzód i są już gotowe na nową, szkolną przygodę. Dziękujemy naszym małym Absolwentom za ich zaraźliwą radość i energię. Czytaj dalej









