POŻEGNANIE ZERÓWKI

Pożegnań nadszedł czas… Dziś zamknął się wyjątkowy rozdział – pożegnanie zerówki w grupie 0. To były niesamowite miesiące- pełne nauki, wspólnych zabaw, pierwszych sukcesów i małych-wielkich wyzwań. Nasze dzieci zrobiły ogromny krok naprzód i są już gotowe na nową, szkolną przygodę. Dziękujemy naszym małym Absolwentom za ich zaraźliwą radość i energię. Czytaj dalej

PROJEKT OKŁADKI

W konkursie plastycznym „Projekt okładki do ulubionej książki „ miejsce zajęła: Stefania Pietrzak z klasy I Gratulujemy Stefanii inwencji twórczej i szczególnych zdolności plastycznych Organizatorki konkursu: p. Krystyna Darczyk- Żelazna, p. Danuta Topolińska.  

„CZYTAM BO …”

Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku przysłała nagrody za wyróżnienie w konkursie czytelniczym „Czytam bo mogę-mogę, bo czytam „. Z wielką przyjemnością przekazaliśmy nagrody naszym wyróżnionym uczennicom: Helenie Paplewskiej Weronice Wojciechowskiej. Pozostałe uczestniczki konkursu otrzymały dyplomy: Antonina Hinz, Julia Ślusarz, Alicja Sługiewicz, Julia Data, Julia Sztobnicka. Szkolne koordynatorki konkursu: p. Danuta Topolińska, Czytaj dalej

„MÓJ TALERZ ZDROWIA”

Dnia 17.06.2026 został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny „MÓJ TALERZ ZDROWIA”. 🅙🅔🅓🅨🅝🅚🅞🅦🅘 uczniowie wykazali się niezwykłą kratywnością 🅻🆄🆁🅴🅲🅸: Zuzanna Hinc kl. II b Zuzanna Albrecht kl. II a Szymon Masznicz kl. II b Serdecznie gratulujemy i oczywiście życzymy duuuuuuużo 𝙯𝙙𝙧𝙤𝙬𝙞𝙖 Szkolną koordynatorką konkursu była: p. Janina Kroggel- Kazimierczak. <<galeria zdjęć>>

TYDZIEŃ SPORTU

Tydzień sportu w 🅙🅔🅓🅨🅝🅒🅔, czyli : 🆆 🆉🅳🆁🆆🆈🅼 🅲🅸🅴🅻🅴 🆉🅳🆁🆆🆈 🅳🆄🅲🅷 Autorzy Sportowego Tygodnia: p. Agnieszka Weyer, p. Jarosław Mackiewicz. <<galeria zdjęć>> 🆂🆁🆃 🆃 🆉🅳🆁🆆🅸🅴, czyli 🅙🅔🅓🅨🅝🅚🅞🅦🅐 „zerówka” w akcji <<galeria zdjęć>>

WIEDZA O ZDROWIU

W klasie IV odbył się konkurs szkolny 🆆🅸🅴🅳🆉 🆉🅳🆁🆆🅸🆄 Uczniowie wykazywali się znajomością: budowy ciała człowieka, jego funkcjonowaniem zasadami zdrowego stylem życia. Nagrodzeni uczniowie: Julia Ślusarz, Nadia Orynycz, Helena Paplewska. Gratulujemy sukcesu finalistom i wiedzy wszystkim uczestnikom konkursu Szkolnym koordynatorem konkursu była: p. Alina Wójtowicz.

„MISTRZ PIĘKNEGO PISANIA”

Na początku czerwca odbył się w naszej szkole konkurs kaligraficzny „Mistrz pięknego pisania”, w którym wzięli udział uczniowie klas trzecich. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przepisać tekst ze wzoru drukowanego, wykazując się dokładnością i estetyką pisma, a także wykaligrafować swoje imię i nazwisko. Dzieci pracowały w ogromnym skupieniu, z wielką uwagą Czytaj dalej

TYDZIEŃ SPORTU

Tydzień sportu w 🅢🅟➊ trwa Za nami: quizy na temat zdrowego stylu życia, Aktywna Przerwa- projekt promujący aktywność ruchową w czasie przerw, taniec przy muzyce- tym razem ulubiona w 🅙🅔🅓🅨🅝🅒🅔 Belgijka, konkurencje sportowe dla uczniów młodszych i starszych, a wszystko to w wersji zabawowej,czy humorem i uśmiechem Pomysłodawcami Tygodnia są nauczyciele Czytaj dalej