„MISTRZ PIĘKNEGO PISANIA”

▶️ Na początku czerwca odbył się w naszej szkole konkurs kaligraficzny „Mistrz pięknego pisania”, w którym wzięli udział uczniowie klas trzecich.
▶️ Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przepisać tekst ze wzoru drukowanego, wykazując się dokładnością i estetyką pisma, a także wykaligrafować swoje imię i nazwisko.
▶️ Dzieci pracowały w ogromnym skupieniu, z wielką uwagą i starannością kreśląc każdą literę.
🆆🆈🅽🅸🅺🅸 🅺🅾🅽🅺🆄🆁🆂🆄:
🥇 miejsce – Julia Lipiec, kl.3a
🥈 miejsce – Zuzanna Iwa, kl.3a
🥉 miejsce – Julia Przybyłowska, kl.3b.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do dalszego rozwijania umiejętności pięknego pisania‼️✍️✍️✍️
Szkolnym koordynatorem kaligraficznych zmagań była:
✅ p. Małgorzata Gładysz.👍👍