WIEDZA O ZDROWIU

W klasie IV odbył się konkurs szkolny 🆆🅸🅴🅳🆉 🆉🅳🆁🆆🅸🆄 Uczniowie wykazywali się znajomością: budowy ciała człowieka, jego funkcjonowaniem zasadami zdrowego stylem życia. Nagrodzeni uczniowie: Julia Ślusarz, Nadia Orynycz, Helena Paplewska. Gratulujemy sukcesu finalistom i wiedzy wszystkim uczestnikom konkursu Szkolnym koordynatorem konkursu była: p. Alina Wójtowicz.

„MISTRZ PIĘKNEGO PISANIA”

Na początku czerwca odbył się w naszej szkole konkurs kaligraficzny „Mistrz pięknego pisania”, w którym wzięli udział uczniowie klas trzecich. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przepisać tekst ze wzoru drukowanego, wykazując się dokładnością i estetyką pisma, a także wykaligrafować swoje imię i nazwisko. Dzieci pracowały w ogromnym skupieniu, z wielką uwagą Czytaj dalej