POŻEGNANIE ZERÓWKI

🟩 Pożegnań nadszedł czas…🧑‍🎓🧑‍🎓🧑‍🎓
Dziś zamknął się wyjątkowy rozdział – pożegnanie zerówki w grupie 0.❤️
🟨 To były niesamowite miesiące- pełne nauki, wspólnych zabaw, pierwszych sukcesów i małych-wielkich wyzwań.
🟦 Nasze dzieci zrobiły ogromny krok naprzód i są już gotowe na nową, szkolną przygodę.
🟥 Dziękujemy naszym małym Absolwentom za ich zaraźliwą radość i energię. Rodzicom składamy ogromne podziękowania za zaufanie, wsparcie i owocną współpracę przez cały rok‼️
🟪Kochane Dzieci, życzymy Wam bezpiecznych, słonecznych wakacji oraz samych sukcesów w pierwszej klasie‼️
☀️🎒 Powodzenia‼️🧑‍🎓