„MÓJ TALERZ ZDROWIA”

Dnia 17.06.2026 został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny „MÓJ TALERZ ZDROWIA”. 🅙🅔🅓🅨🅝🅚🅞🅦🅘🏫
uczniowie wykazali się niezwykłą kratywnością‼️
🅻🅰🆄🆁🅴🅰🅲🅸: 🥇 Zuzanna Hinc kl. II b
🥈Zuzanna Albrecht kl. II a
🥉Szymon Masznicz kl. II b
Serdecznie gratulujemy i oczywiście życzymy duuuuuuużo 𝙯𝙙𝙧𝙤𝙬𝙞𝙖‼️‼️
Szkolną koordynatorką konkursu była:
✅ p. Janina Kroggel- Kazimierczak.👍👍