„CZYTAM BO …”

Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku przysłała nagrody za wyróżnienie w konkursie czytelniczym „Czytam bo mogę-mogę, bo czytam „.
Z wielką przyjemnością przekazaliśmy nagrody naszym wyróżnionym uczennicom:
🏆Helenie Paplewskiej
🏆Weronice Wojciechowskiej.👏👏 Pozostałe uczestniczki konkursu otrzymały dyplomy:
🏆 Antonina Hinz,
🏆 Julia Ślusarz,
🏆 Alicja Sługiewicz,
🏆 Julia Data,
🏆 Julia Sztobnicka.👏👏
Szkolne koordynatorki konkursu:
✅ p. Danuta Topolińska,
✅ p. Elżbieta Major.👍👍
📚📖📚📖📚📖📚📖📚📖📚📖