Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku przysłała nagrody za wyróżnienie w konkursie czytelniczym „Czytam bo mogę-mogę, bo czytam „.
Z wielką przyjemnością przekazaliśmy nagrody naszym wyróżnionym uczennicom:
Szkolne koordynatorki konkursu:
im. Mikołaja Kopernika w Miastku