
Dnia 17.06.2026 został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny „MÓJ TALERZ ZDROWIA”. 🅙🅔🅓🅨🅝🅚🅞🅦🅘
uczniowie wykazali się niezwykłą kratywnością
🅻
🆄🆁🅴
🅲🅸:
Zuzanna Hinc kl. II b
Serdecznie gratulujemy i oczywiście życzymy duuuuuuużo 𝙯𝙙𝙧𝙤𝙬𝙞𝙖

Szkolną koordynatorką konkursu była: