
Na początku czerwca odbył się w naszej szkole konkurs kaligraficzny „Mistrz pięknego pisania”, w którym wzięli udział uczniowie klas trzecich.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przepisać tekst ze wzoru drukowanego, wykazując się dokładnością i estetyką pisma, a także wykaligrafować swoje imię i nazwisko.

Dzieci pracowały w ogromnym skupieniu, z wielką uwagą i starannością kreśląc każdą literę.
🆆🆈🅽🅸🅺🅸 🅺

🅽🅺🆄🆁🆂🆄:

miejsce – Julia Lipiec, kl.3a

miejsce – Zuzanna Iwa, kl.3a

miejsce – Julia Przybyłowska, kl.3b.
Szkolnym koordynatorem kaligraficznych zmagań była: