MULTIKINO

Pełen wrażeń dzień zerówkowiczów, czyli POWTÓRKA DNIA DZIECKA‼️ 🎬🍟🛝Dzisiaj nasze dzieci z zerówki wybrały się na wielką wyprawę autokarem.🚍🚍🚍
Nasz plan dnia był napięty a uśmiechy nie schodziły z twarzy‼️😄😄😄
🍿 Kino: Wizytę zaczęliśmy od seansu w Multikinie. Wielki ekran, pyszny popcorn, mnóstwo filmowych emocji- to jest 𝐓𝐎‼️👍
🍔 Restauracja: Po seansie przyszedł czas na małe co nieco, czyli wyczekiwane odwiedziny w McDonald’s.
🛝 Zabawa: naszą niespożytą energię😄👍 rozładowaliśmy na placu zabaw, szalejąc na fajnych zjeżdżalniach i huśtawkach.
To był dzień pełen integracji i świetnej zabawy‼️
Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.
Atrakcje dla naszych najmłodszych uczniów zapewniły:
✅ p. Marlena Jabłońska,
✅ p. Magdalena Żuchowska,
✅ p. Agata Gajkowska.👍👍
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. ↘️↘️↘️↘️↘️↘️