CZYTAM I ROZUMIEM

🟢 W maju uczniowie klas trzecich rywalizowali w Szkolnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem.
🔴 Celem konkursu było sprawdzenie umiejętności uważnego czytania, rozumienia czytanych tekstów oraz wykorzystania informacji w nich zawartych, jak również rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów.
🟡 Uczestnicy zmierzyli się z testem konkursowym sprawdzającym umiejętność analizy tekstu.
🟣 Wszyscy wykazali się świetnym opanowaniem tej niełatwej sztuki.
Po wnikliwej ocenie prac wyłoniono laureatów:
🥇miejsce: Alicja Data, kl. 3b
🥈miejsce: Kornelia Kibic, kl. 3a
🥉miejsce: Filip Buczyński, kl. 3b.
Gratulujemy‼️‼️👏👏👏
🔵 Szkolną koordynatorką czytelniczej rywalizacji była:
✅ p. Małgorzata Gładysz.👍👍👍
🟤📚 🔴📖🟢📚🟣📖🟡📚🔵📖🟠