MULTIKINO
Pełen wrażeń dzień zerówkowiczów, czyli POWTÓRKA DNIA DZIECKA Dzisiaj nasze dzieci z zerówki wybrały się na wielką wyprawę autokarem. Nasz plan dnia był napięty a uśmiechy nie schodziły z twarzy Kino: Wizytę zaczęliśmy od seansu w Multikinie. Wielki ekran, pyszny popcorn, mnóstwo filmowych emocji- to jest 𝐓𝐎 Restauracja: Po seansie przyszedł Czytaj dalej


