DZIEŃ DZIECKA 🅙🅔🅓🅨🅝🅚🅐 w drodze, czyli…świętujemy Dzień Dziecka. 🆉🅲🆉🆈🅽🅼🆈: 𝐈𝐕𝐚 melduje powrót z Multikina w Słupsku 𝐕𝐈𝐚 𝐕𝐈𝐈𝐚 𝐕𝐈𝐈𝐛 pozdrawiają znad pysznych, szczecineckich deserów i z samego centrum szaleństw w parku trampolin 𝐆𝐫𝐮𝐩𝐚 0 życzy wszystkim smacznego wcinając ze smakiem pyszne lody, wybierając upominki oraz oczekując na jutrzejszą wyprawę do Multikina 𝐊𝐥𝐚𝐬𝐲 𝐈-𝐈𝐈𝐈 przeżywają zaskakujące przygody w Kaszubskim Parku Miniatur w Stryszej Budzie <<galeria zdjęć>>