DZIEŃ DZIECKA

🅙🅔🅓🅨🅝🅚🅐🏫 w drodze, czyli…świętujemy Dzień Dziecka. 🆉🅰🅲🆉🆈🅽🅰🅼🆈:
😀 𝐈𝐕𝐚 melduje powrót z Multikina w Słupsku‼️👍❤️
😄 𝐕𝐈𝐚 𝐕𝐈𝐈𝐚 𝐕𝐈𝐈𝐛 pozdrawiają znad pysznych, szczecineckich deserów i z samego centrum szaleństw w parku trampolin‼️👍💚
😄 𝐆𝐫𝐮𝐩𝐚 0 życzy wszystkim smacznego wcinając ze smakiem pyszne lody, wybierając upominki oraz oczekując na jutrzejszą wyprawę do Multikina‼️👍💜
😄 𝐊𝐥𝐚𝐬𝐲 𝐈-𝐈𝐈𝐈 przeżywają zaskakujące przygody w Kaszubskim Parku Miniatur w Stryszej Budzie ‼️👍🧡