
Dnia 27.05.2026 w Świerznie odbył się Wojewódzki Konkurs Ortograficzny- MISTRZ ORTOGRAFII
Z ogromną radością informujemy, że w kategorii klas IV:
III miejsce zajęła Helena Paplewska klasa 4a, 

w kategorii klas VI:
III miejsce zajęła Julia Sztobnicka klasa VIa, 

w kategorii klas VIII:
I miejsce zajęła Hanna Śliwa klasa VIII 

Przemek Wnuk-Lipiński klasa VIIb oraz Piotr Wiktorczyk klasa Vb otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy naszym mistrzom ortografii polskiej

