

W dniu dzisiejszym (8.05.) w szkolnej bibliotece odbywały się różne atrakcje cztelnicze:

Quiz z lektur dla wszystkich uczniów,

Głośne czytanie bajek z prezentacją multimedialną dla grupy „0”,

Głośne czytanie w formie Kamishibai dla klas II i III,

„Przyjdź, odkryj, wypożycz”- uczniowie losowali karteczki z hasłem książki do wypożyczenia, np. komiks, książka z żółtą okładką, książka o zwierzętach, itp.,

Ogłoszenie konkursu plastycznego dla klas I- III pod hasłem „Projekt okładki z książki, bajki”.

Szkolnymi koordynatorkami Tygodnia są:

p. Krystyna Darczyk-Żelazna,

p. Danuta Topolińska.
