TYDZIEŃ BIBLIOTEK

📚📚Ogólnopolski Tydzień Bibliotek obchodzony jest w 🅙🅔🅓🅨🅝🅒🅔🏫 w dn. 8-15 maja‼️
📚📚W dniu dzisiejszym (8.05.) w szkolnej bibliotece odbywały się różne atrakcje cztelnicze:
📖 Quiz z lektur dla wszystkich uczniów,
📖 Głośne czytanie bajek z prezentacją multimedialną dla grupy „0”,
📖 Głośne czytanie w formie Kamishibai dla klas II i III,
📖 „Przyjdź, odkryj, wypożycz”- uczniowie losowali karteczki z hasłem książki do wypożyczenia, np. komiks, książka z żółtą okładką, książka o zwierzętach, itp.,
📖 Ogłoszenie konkursu plastycznego dla klas I- III pod hasłem „Projekt okładki z książki, bajki”.
📚 Szkolnymi koordynatorkami Tygodnia są:
✅ p. Krystyna Darczyk-Żelazna,
✅ p. Danuta Topolińska.👍