„CZYTAM, BO …”
Ogłoszenie wyników Konkursu „Czytam, bo mogę-mogę, bo czytam”organizowanego przez Pomorską Bibliotekę Pedagogiczną w ramach Akademii Ambasadorów Czytelnictwa W konkursie wzięło udział ➍➌➑ uczniów z ➏➐ szkół woj. pomorskiego Uczestnicy czytali jedną książkę w miesiącu. Następnie sprawdzali swoją wiedzę w testach i innych zadaniach opartych na przeczytanych lekturach. Po zsumowaniu punktów Komisja Czytaj dalej




