
Ogłoszenie wyników Konkursu „Czytam, bo mogę-mogę, bo czytam”organizowanego przez Pomorską Bibliotekę Pedagogiczną w ramach Akademii Ambasadorów Czytelnictwa


W konkursie wzięło udział ➍➌➑ uczniów z ➏➐ szkół woj. pomorskiego


Uczestnicy czytali jedną książkę w miesiącu. Następnie sprawdzali swoją wiedzę w testach i innych zadaniach opartych na przeczytanych lekturach.

Po zsumowaniu punktów Komisja wyłoniła 10 laureatów I st., 10 laureatów II st. oraz 34 wyróżnienia.

Z naszej szkoły wyróżnienie otrzymały:

Helena Paplewska kl.IV

Weronika Wojciechowska
kl.VI
Wręczenie nagród odbędzie się w Gdańsku 10 czerwca.