„CZYTAM, BO …”

🟥 Ogłoszenie wyników Konkursu „Czytam, bo mogę-mogę, bo czytam”organizowanego przez Pomorską Bibliotekę Pedagogiczną w ramach Akademii Ambasadorów Czytelnictwa‼️
🟩 W konkursie wzięło udział ➍➌➑ uczniów z ➏➐ szkół woj. pomorskiego‼️
🟨 Uczestnicy czytali jedną książkę w miesiącu. Następnie sprawdzali swoją wiedzę w testach i innych zadaniach opartych na przeczytanych lekturach.
🟦 Po zsumowaniu punktów Komisja wyłoniła 10 laureatów I st., 10 laureatów II st. oraz 34 wyróżnienia.
🟪 Z naszej szkoły wyróżnienie otrzymały:
🏆Helena Paplewska kl.IV
🏆Weronika Wojciechowska kl.VI
Wręczenie nagród odbędzie się w Gdańsku 10 czerwca.
🟧 W 🅢🅟➊🏫 wszystkie uczestniczki konkursu zostały nagrodzone za udział w przedsięwzięciu czytelniczym rangi wojewódzkiej:
🎗️Helena Paplewska,
🎗️Julia Ślusarz,
🎗️Antonina Hinz,
🎗️Julia Data,
🎗️Alicja Sługiewicz,
🎗️Julia Sztobnicka,
🎗️Weronika Wojciechowska.
🟩 Szkolnymi koordynatorkami projektu były:
✅p. Elżbieta Major,
✅ p. Danuta Topolińska.👍