Dziś zamknął się wyjątkowy rozdział – pożegnanie zerówki w grupie 0.
To były niesamowite miesiące- pełne nauki, wspólnych zabaw, pierwszych sukcesów i małych-wielkich wyzwań.
Nasze dzieci zrobiły ogromny krok naprzód i są już gotowe na nową, szkolną przygodę.
Dziękujemy naszym małym Absolwentom za ich zaraźliwą radość i energię. Rodzicom składamy ogromne podziękowania za zaufanie, wsparcie i owocną współpracę przez cały rok
Kochane Dzieci, życzymy Wam bezpiecznych, słonecznych wakacji oraz samych sukcesów w pierwszej klasie