MISTRZ ORTOGRAFII

Dnia 27.05.2026 w Świerznie odbył się Wojewódzki Konkurs Ortograficzny- MISTRZ ORTOGRAFII‼️‼️ Z ogromną radością informujemy, że w kategorii klas IV:
III miejsce zajęła Helena Paplewska klasa 4a, 👏👏
w kategorii klas VI:
III miejsce zajęła Julia Sztobnicka klasa VIa, 👏👏
w kategorii klas VIII:
I miejsce zajęła Hanna Śliwa klasa VIII 👏👏
Przemek Wnuk-Lipiński klasa VIIb oraz Piotr Wiktorczyk klasa Vb otrzymali dyplomy za udział w konkursie.👏👏
Serdecznie gratulujemy naszym mistrzom ortografii polskiej‼️👏👏