PINIATA DLA JEDYNKI

🎉 🆂🆉🅺🅾🅻🅽🆈 🅺🅾🅽🅺🆄🆁🆂 🅺🆁🅴🅰🆃🆈🆆🅽🆈 dla klas I- III „Piniata dla Jedynki”🎉
🎊 Zadaniem zespołów klasowych było wykonanie piniaty o tematyce nawiązującej do 𝟖𝟎 urodzin 🅙🅔🅓🅨🅝🅚🅘🏫‼️
🎉 Zwycięzcami konkursu została klasa 𝙄𝘽 p. Aldony Meyer-Szyc, która wykonała piniatę – rakietę‼️🚀
🎊 Uczniowie klasy 1 B wykazali się dużą kreatywnością – ich praca powstała w całości z materiałów recyklingowych.
🎉 Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów‼️
🎊 Pomysłodawczynią urodzinowego konkursu 🅢🅟➊🏫 była:
✅ p. Agnieszka Rosicz- Szweda.