🆂🆉🅺🅻🅽🆈 🅺🅽🅺🆄🆁🆂 🅺🆁🅴🆃🆈🆆🅽🆈 dla klas I- III „Piniata dla Jedynki” Zadaniem zespołów klasowych było wykonanie piniaty o tematyce nawiązującej do 𝟖𝟎 urodzin 🅙🅔🅓🅨🅝🅚🅘 Zwycięzcami konkursu została klasa 𝙄𝘽 p. Aldony Meyer-Szyc, która wykonała piniatę – rakietę Uczniowie klasy 1 B wykazali się dużą kreatywnością – ich praca powstała w całości z materiałów recyklingowych. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów Pomysłodawczynią urodzinowego konkursu 🅢🅟➊ była: p. Agnieszka Rosicz- Szweda.