PINIATA DLA JEDYNKI

🆂🆉🅺🅻🅽🆈 🅺🅽🅺🆄🆁🆂 🅺🆁🅴🆃🆈🆆🅽🆈 dla klas I- III „Piniata dla Jedynki” Zadaniem zespołów klasowych było wykonanie piniaty o tematyce nawiązującej do 𝟖𝟎 urodzin 🅙🅔🅓🅨🅝🅚🅘 Zwycięzcami konkursu została klasa 𝙄𝘽 p. Aldony Meyer-Szyc, która wykonała piniatę – rakietę Uczniowie klasy 1 B wykazali się dużą kreatywnością – ich praca powstała w całości z Czytaj dalej

EKO

Ciąg dalszy VI finału ekologicznej akcji „ Wyzbieramy śmieci dla naszych dzieci”. Tym razem nagrody wylosowali: Miłosz Kuniszewski, Alicja Sługiewicz z klasy 5B. Gratulujemy, szczęśliwym Młodym Ekologom z 🅢🅟➊ <<galeria zdjęć>>