EKO

🍀 Ciąg dalszy VI finału ekologicznej akcji „ Wyzbieramy śmieci dla naszych dzieci”.
🍀 Tym razem nagrody wylosowali:
🟨 Miłosz Kuniszewski,
🟩 Alicja Sługiewicz z klasy 5B.
Gratulujemy, szczęśliwym Młodym Ekologom z 🅢🅟➊