EKO Ciąg dalszy VI finału ekologicznej akcji „ Wyzbieramy śmieci dla naszych dzieci”. Tym razem nagrody wylosowali: Miłosz Kuniszewski, Alicja Sługiewicz z klasy 5B. Gratulujemy, szczęśliwym Młodym Ekologom z 🅢🅟➊ <<galeria zdjęć>>