cze
09
WYCIECZKA DO CHORWACJI
Kto nam zazdrości– łapki w górę Jest tu tak fajnie, że sami sobie zazdrościmy P.S. Kochani Rodzice Nie dzwonić za często, bo nie mamy czasu odbierać telefonów. Słońce grzeje (32°C), wiatr wieje, Adriatyk ciepły z cudownie przejrzystą wodą, czyli jesteśmy zachwyceni <<galeria zdjęć>> <<film 1>> <<film 2>> Kolejny dzień naszej Czytaj dalej
