SPRINTEM DO …

🆆 🆉🅳🆁🅾🆆🆈🅼 🅲🅸🅴🅻🅴 🆉🅳🆁🅾🆆🆈 🅳🆄🅲🅷 czyli
🅙🅔🅓🅨🅝🅚🅞🅦🅔🏫 Dzieci z oddziału zerowego wzięły udział w imprezie biegowej „𝐒𝐩𝐫𝐢𝐧𝐭𝐞𝐦 𝐝𝐨 𝐦𝐚𝐫𝐚𝐭𝐨𝐧𝐮”‼️‼️🏃
Wydarzenie zostało zorganizowane w celu promowania zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz rozwijania sportowych pasji już od najmłodszych lat.
🏆Podczas wspólnej zabawy dzieci z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w biegu, pokonując wyznaczoną trasę i dopingując się nawzajem.
🏅Wydarzeniu towarzyszyła radosna atmosfera, dużo uśmiechu oraz sportowej energii. Udział w akcji był dla przedszkolaków doskonałą okazją do integracji, aktywnego spędzania czasu oraz kształtowania nawyków dbania o zdrowie i kondycję fizyczną.
🏆Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie‼️👏
🏅Naszych najmłodszych sportowców wspierała:
✅ p. Marlena Jabłońska.👍