
Braliśmy dzisiaj udział w warsztatach edukacyjnych „Książka moim przyjacielem”.



Odwiedziliśmy Biblioteka Publiczna w Miastku i uczestniczyliśmy w bardzo ciekawych zajęciach związanych 🆃🆈🅶
🅳🅽🅸🅴🅼
🅸
🅻🅸
🆃🅴🅺:
„ Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz” Poznaliśmy historię książki oraz wykonaliśmy kolorowe, harmonijkowe książeczki leporello. Było bardzo ciekawie i super
Dziękujemy za zaproszenie