maj
25
WYCIECZKA DO STOLICY
Czterodniowa wycieczka do Warszawy uczniów klas 5b, 6a, 6b, 7a, 7b I 8b była tak intensywna, że krokomierze oszalały W piątek, pierwszego dnia wyprawy, zobaczyliśmy panoramę miasta z tarasu Pałacu Kultury i Nauki. W Świecie Iluzji, gdzie nic nie jest takie, jak się wydaje, traciliśmy orientację, ale odzyskaliśmy ją podczas zakupowego Czytaj dalej
