ŚWIĄTECZNA GAZETKA

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas- z zapachem gałązek świerkowych i smakowitych pierników Aby czas oczekiwania na te wspaniałe święta nam się nie dłużył- w świetlicy dla klas pierwszych wspólnie przygotowaliśmy świąteczną gazetkę z zimowym miasteczkiem. I już nam się zrobiło zimowo i klimatycznie Pomysłodawczynią zimowej scenerii była: p. Agnieszka Rosicz- Czytaj dalej

POMORSKA LIGA EKOLOGICZNA

Za nami szkolny etap Pomorskiej Ligi Ekologicznej, zorganizowanej przez : Liceum Akademickie im. Macieja Płażyńskiego w Pucku, Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Gdańsku i Nadleśnictwo Wejherowo. Uczniowie naszej szkoły, którzy przeszli do następnego, powiatowego etapu , który odbędzie się w lutym: 1. Lena Lipińska, 2. Hanna Śliwa, 3. Michał Harkawik, Czytaj dalej