W ŚWIĄTECZNYM KLIMACIE

🅙🅔🅓🅨🅝🅚🅐 w świątecznym klimacie, czyli mieliśmy dzisiaj: kocyki, piżamy, zimową herbatkę, „płonący” kominek wspaniały nastrój Dzisiejszymi Mistrzyniami Świątecznych Klimatów były: nasze dzielne dziewczyny pomocnice św. Mikołaja z kl. VIA, czyli: Weronika, Tosia, Ola i Hania, p. Agata Gajkowska, p. Agnieszka Rosicz- Szweda Dziękujemy <<galeria zdjęć>>